logotype
trenuj i wspieraj fundacj
img1
img2


Przyjaciele

Aktualności

Zimowy turniej sportowy

25 lutego 2016 r odbył się sportowy turniej fundacji Twój Everest. Chłopcy rywalizowali w piłce nożnej, natomiast dziewczyny i chłopcy w ringo. Do turnieju piłki nożnej zgłosiły się cztery drużyny, które rozegrały po trzy mecze systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji przebiegającej w duchu fair play zwycięstwo odniosła ...

drużyna Czarne Mamby wyprzedzając kolejno Chochliki, Loki oraz Kolorowe Misie. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Łukasza Stośka, z kolei najlepszym bramkarzem został Krzysztof Kamiński. Na miano króla strzelców zasłużył Kacper Pasieka, strzelec 14 bramek.

W zawodach ringo również rywalizowały 4 drużyny. Zwycięstwo odniosła Jowita Głowaczewska i Wiktoria Wardak wyprzedzając Milenę Biszof i Oliwię Zoń (II miejsce), Mateusza Mokrzyńskiego i Dawida Semenowicza (III miejsce) oraz Anię Szymochę i Oliwię Litewkę(IV miejsce).

Organizatorzy dziękują sędziującej wszystkie mecze piłkarskie Julii Wycisk, która na co dzień jest zawodniczką piłki nożnej i reprezentuje Czarnych Sosnowiec, ponadto jest reprezentantką Polski w kategoriach młodzieżowych oraz Panu Andrzejowi Owczarczakowi, który jako wolontariusz pełnił opiekę medyczną podczas całego turnieju.

 Zobacz galerię